Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cyklisticko - přírodovědný pobyt

23. 6. 2017

Sraz jsme měli v 8:00 u školní budovy. 10 dětí jelo s panem učitelem do Melchiorovy Hutě na kole a zbytek jel autobusem.

Zhruba po 45 minutách dorazila skupina, které jela autobusem a zbytek cca za 2 hodiny.

Vybalili jsme si. Ubytovali jsme se. Ale nestačili jsme se divit - nefungovala wifi, nebyl tu signál. Byly tu dveře, ze kterých vypadávaly kliky a malé pokoje.

První výlet byl hned druhý den. Jeli jsme 18km na kolech a v půlce cesty jsme se zastavili u lomu. Tam jsme se vykoupali a jeli nazpátek. Čekal nás oběd. Po obědě jsme si odpočali. Po večeři se pořádal "melchiorka cup". Skládal se ze dvou disciplín - přehazované a frisbee.

Třetí den jsme jeli na celodenní výlet - 35km. První cíl byl dojet do Manětína. V polovině cesty jsme si udělali přestávku na oběd. Viděli jsme stromy obalené pavučinami. Pořád jsme vyjížděli a sjížděli kopce. Těsně před cílem Niky G. přeletěla přes řidítka a odřela se. Naštěstí sama s pomocí učitelů dojela do Melchiorovy Huti. Večer se pořádal táborák a menši diskotéka. Všichni jsme byli z celého dne unaveni, ale i přesto nás učitelé v noci vzbudili na noční bojovku.

Poslední den jsme hledali slova s úkolem, že máme napsat třicet vět o tomto úžasném pobytu.

Napsali:

Vendula Hlinková

Tereza Hrabáková

David Folda

Adam Kokoška

 

19532773_10209931199099024_2018639755_o.jpg